AKRA SU ARITMA SİSTEMLERİ; 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman kadrosu ile, evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, ihracat, sistem tasarımı, montajını yaparak anahtar teslimi hizmet  vermekte, ayrıca montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de gerçekleştirmektedir.  

Evsel ve endüstriyel içme suyu sistemleri, endüstriyel proses suyu arıtımı, havuz suyu arıtımı, deniz suyu arıtımı, hastane ve laboratuvar için özel nitelikli saf sular ve şehir şebeke suları arıtımı, kısaca her türde ve kapasitede suyun arıtımı AKRA SU ARITMA’ nın uzmanlık alanına girmektedir.

Gerek teknik gerekse ekonomik açıdan bütün müşterilerinin faydalanabilmesi için kendi teknoloji ve tecrübesini; tecrübeli proje ve teknik servis elemanları, laboratuvar ve danışmanlık hizmetleri ile birleştirmektedir.

Bununla birlikte; yine kendi alanında dünya lideri İtalyan “W.F Srl.” firmasının  Türkiye genelinde dağıtım ve pazarlamasını üstlenen AKRA SU ARITMA, Türk tüketicisine kaliteli ve özel içme sularının zorunlu olduğu çay ve kahve makinaları, post-mix makinaları, su sebilleri ve buz makinaları gibi kullanım noktalarında, alternatifsiz çözüm önerileri getirmektedir. Dünyada kendi alanında önemli bir paya sahip olan “W.F. Srl.”, restaurantlar, barlar, oteller, franchising zinciri restaurantları, ikram ve ağırlama hizmetleri, cathering hizmetleri, evler ve ofislerdeki uygulamalarda; çok küçük alanlarda ½ mikron hassasiyetinde filtre hassasiyeti, etkin klor, tad koku ve kurşun arıtımı ile yumuşatmada rakipsizdir.